DataMark

Datamark endüstriyel kodlama ve otomasyon sistemleri olarak; 17 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerin ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İletişim Bilgileri

Datamark endüstriyel kodlama ve otomasyon sistemleri olarak ; 17 yılı aşkın tecrübesini teknik bilgi ve becerimiz ile beraber birleştirerek sektörde müşteri talepleri ön planda tutularak ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel olarak, lazer markalama, kesme, fason markalama ve inkjet kodlama cihazlarının satışı, satış sonrası sarf malzeme ve teknik servis destek hizmetlerini karşılamaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz; alanında öncü, hizmetinde örnek ve ilk tercih edilen firma olmak. Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, yeniliği ve gelişimi, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla ve uzman kadrosuyla doğru, güvenilir, değerlerine sadık, çözüm odaklı hizmet üretebilen, müşterilerine rehber olan güvenilir ve tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz; kaliteden ödün vermeden, tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin teleplerine karşı en kısa zamanda çözüm sunmak, müşterilerinin ihtiyaçlarını, profesyonel, kaliteli ve ekonomik olarak çözümleyip uygulamak, ihtiyaçları en doğru ürünler ile karşılamak ve satış sonrası teknik hizmet sunmaktır.

Dökümanlara Göz Atmak İçin Tıklayınız »